Локації

Локації для гри

 Пейнтбол в Чернівцях  та Чернівецькій області

На данний момент пейнтбольний клуб “Warriors” пропонує декілька  локацій для гри в Чернівцях та Чернівецькій області:

Відпочинкова база Warriors - це комплекс облаштований всім необхідним для активного відпочинку: два майданчика для гри в пейнтбол, лазертаг та  арчерітаг - разміром по 50х60м кожний. Альтанки для відпочинку, парковка, Wi-fi. Є також роздягальня. Знаходиться за адресою вул. Лугова 5

Майданчии: НА ДАНИЙ МОМЕНТ ВЕДЕТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛОКАЦІЇ!

  • «Тактика - 1» Складається із одно- та двоповерхових деревяних будиночків, щитів та колес від вантажівок. Рівнина та зручні розміри майданчика роблять гру динамічною. Гравці, що вибули, можуть спостерігати за подіями на "полі бою" в безпечній зоні за захисною сіткою. Ця локація ідеально підходить для проведення пейнтбольних турнірів в форматі 5х5 та 7х7 гравців.
  • «Тактика - 2» (на етапі побудови) знаходиться поряд із  «Тактикою - 1», складається із 3-х добре захищених фортифікаційних споруд.

!!!Разом майданчики "тактика" являють собою локацію для гри одночасно до 60 чоловік.

Окрім стаціонарних, наш клуб пропонує  найбільший вибір виїзних локацій для гри в пейнтбол в Чернівцях та Чернівецькій області. Для организації гри на таких локаціях необхідно замовити гру на команду від 10 чоловік та за тарифом оптимальний. Для покращення умов гри на виїзних локаціях прохання вказувати виїзну локацію завчасно! Також можливо змонтувати майданчик на будь-якій площі із застосуванням надувних укриттів.

Спортивно тренувальна база Warriors - знаходиться в приміщенні трц Панорами. Складається із Пейнтбольної локації,  Лазертаг арени та  кімнати для паперового шоу та квеста.

Нащі виїзні локації:

1)    Арена «Реактор» - универсальний майданчик, який не залишить байдужим жодного пейнтболіста.

Територія гри вміщує в себе напівзруйнований будинок, густі зарослі, окопи, спеціально облаштовані укріплення та кімнати. Це дає можливість втілювати сценарії різної тематики, після яких навіть "бувалі" бійці чекають із нетерпінням нових ігор.

Максимальна кількість гравців на території необмежена. Проводились ігри до 100 человік, які комфортно розташовувались на локації.

Майданчик знаходиться зо адресою вул.  Ярослава Мудрого, 31.

2)  «Військова База » - це будівля із величезною територією з багатьма ходами. Тактичне планування споруди схоже на військову базу. Замовлення на дану локацію приймаються мінімально за 7 днів!

3)   «Woodland» - серія «лісних» виїзних локацій. Тут на Вас чекає пересічена місцевість, перепади висот. Дерева, окопи, і т.п.

«Woodland» складається із таких площадок:

- «Аква Плюс»;

- «Сонячна долина»;

- «Цецино»;

- «Міський пляж»;

- «Мигово» (поряд гірськолижної траси,додатково є споруди одно та двох поверхів).

4)   «Сектор 23» являеться закинутою напівзруйнованою фабрикою - велика будівля із багатьма кімнатами. Поряд розташоване озеро, декілька альтанок. Майданчик розташований в с. Тарашани

5)  «Восьмиэповерхівка» - монолітна будівля на території закинутого завода. Спільні риси із  Чернобильською АС надають локації особливої атмосфери.  Розміщена площадка в м. Сторожинець.

Крім наших площадок, ми виїжджаємо на будь-яку зручну  для Вас территорію в Чернівцях, Черновецькій області та за межами області, із попереднім оговоренням локації та відшкодуванням транспортних витрат.

При необхідності на Вашій локації може бути змонтована надувна площадка для гри. Вартість послуги – від 2000 грн. За допомогою надувного поля можливо провести гру в лазертаг навіть на власному подвірї чи на дачі!

Чекаємо Вас!

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами

+380 (99) 277 07 71,  +380 (67) 173 77 33