Квест програми

Квест (від англ. quest - пошук, пошуки пригод) це універсальна розвага яка ідеально підходить для святкування: Дня Народження, корпоративу, або дитячого свята. Приймати участь можуть гравці від 7 років та дорослі одночасно.Тим самим ціла родина залюбки порине в захоплюючу історію з головою!

IMG_6818

Наш унікальний Квест в Чернівцях «Місія нездійсненна» - це пригодницька гра, в якій Ви - таємні агенти розгадуєте  різні головоломки. Гравцям потрібно  розвязати 22 порядкових завдання, за допомогою командної роботи, з використанням хімічних елементів, електронних пристроїв, фізичних дій.

Також можлива розробка індивідуального квесту, під Ващі події та потреби. Квест Чернівці можливо поєднати у комплексі із іншими активними іграми наприклад лазертаг або пейнтбол.

Місце проведення може бути як на стаціонарних наших локаціях так і на виїзд Квест в Чернівцях та Квест в Чернівецькій області , наприклад: ресторани, офіс чи вдома.  Дзвоніть до Нас та замовляйте найкраще свято за тел 0992770771 обо заповніть форму нижче.

Заповніть форму та отримайте подарунок на день народження!