Пейнтбольна зима!

Грай у пейнтбол зимою!

Зима зовсім не привід забувати про активний відпочинок. Деякі навпаки з нетерпінням чекають цю пору щоб вдосталь насолодитися катанням на лижах, сноубордах і ковзанах. Для багатьох це єдиний вид дозвілля, яким можна урізноманітнити зимові будні. Але іноді так хочеться чогось нового і незвичайного! Для тих, хто не уявляє себе без екстриму, азарту і нових вражень пропонуємо зіграти в пейнтбол. Так, в нього без проблем можна грати взимку і навіть потрібно, адже це так весело!

Чому зимовий пейнтбол ?:
• завдяки щільному одягу попадання абсолютно не відчутні. Граючи в пейнтбол взимку Ви можете не переживати через синці від пейнтбольних кульок
• не бійтесь застудитися або замерзнути, адже в такій рухливій динамічній грі це просто неможливо.
• немає відчуття задухи і спеки, які є основним недоліком гри влітку.
• можна сповна насолодитися погодою, побігати (повалятся:)) по снігу, спробувати себе в мистецтві маскування, для якого сніг представляє унікальні можливості.

Як правильно одягнутися?
Перш за все одяг має бути зручним і не сковувати рухів. Подбайте про водонепроникне взуття і запасну пару теплих шкарпеток. Грати найзручніше буде в нековзких і високих чоботях.

Перед змаганням відбувається невеликий інструктаж, за процесом гри спостерігає досвідчений інструктор. Між іграми відпочиваємо і пригощаємося гарячим чаєм. Далі знову в бій!

Після гри Ви зможете чудово відпочити в наших альтанках, продовживши Ваше свято або вихідний вже за столом. Приємний сюрприз чекає на тих, хто замовить у нас гру на 10 осіб і більше - 1 кг шашлика в подарунок! Посмажити можна тут же, на мангалі.

Окрім стаціонарних, ми пропонуємо найширший вибір виїзних локацій у Чернівцях та Чернівецькій області, а також організовуємо ігри на вибраних Вами місцях.

Відпочивайте разом з друзями, проводьте у нас корпоративи, дні народження та інші свята. Зимовий пейнтбол це те, що назавжди залишиться у Вас в пам'яті як найкращий активний відпочинок взимку.

Щоб замовити гру в зимовий пейнтбол в Чернівцях телефонуйте за одним з вказаних номерів!

Чекаємо на Вас із нетерпінням!

No Comments Yet.