Подарунковий сертифікат

Будь-яке свято не обходиться без подарунків. Цікаві презенти – невід’ємна складова днів народжень, Нового року, весіль. Та подарунки справді мають бути цікавими та оригінальними, щоб надовго запам’ятатись. Черговий елемент декору, кухонний девайс чи просто гроші – банально і не цікаво! Ми пропонуємо дарувати, загорнуті у яскраву обгортку, емоції. Саме хороший настрій, відчуття бадьорості та щирі посмішки найкращий подарунок із думкою про людину. Такий презент не залишиться непоміченим, виражатиме вашу креативність, та обов’язково зустріне теплу подяку з боку адресата.

Подарунковий сертифікат на гру у пейнтбол чи лазертаг – чудовий варіант дарунку як окремій людині, так і парі, сім’ї чи друзям.  Діти будуть в особливому захваті від можливості весело провести час. А чоловіки, відсвяткувавши таким чином день народження, день збройних сил чи професійне свято, не забудуть із усією щирістю привітати жінок із 8 березня 😉

Все, що потрібно, це просто придбати сертифікат та вручити його винуватцю свята, а він в свою чергу може у будь-який час звернутись до нас у клуб і ми організуєм для нього гру.

Не знаєте, що купити чи організувати, адже у людини все є? Придбайте емоції, у вигляді подарункового сертифікату і будь-хто залишиться задоволеним на всі 100%.

За детальною інформацією звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті

Приємних Вам святкувань!

ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ ЗАПОВНІТЬ  ФОРМУ НИЩЕ !

    Comments are closed.